Пустеля Йорданії

На картах Google блогер знайшов посеред пустелі величезне прохання про порятунок – фото

Shutterstock

Напис настільки гігантський, що його помітно лише з супутника чи літака

У мережі з'явилося відео блогера, який знайшов у сервісі Google Earth прохання про допомогу, розміщене у пустелі на карті південніше Йорданії. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на YouTube-канал MrMBB333.

Чоловік ретельно досліджував пустелю і знайшов латинські букви, накреслені на піску. Зокрема, там було написано "SOS Stranded", що перекладається як "Потрібна допомога. Застряг". Нижче можна побачити ще слово "No", тобто "Ні".

За словами блогера, цей напис помітно лише з супутника чи літака, що обумовлено його гігантським розміром. За підрахунками, ширина слова "Stranded" близько 46 м, а висота – 8 м.

Читайте також: На Землі знайшли загадкове місце, де не виживає жодна форма життя

Чоловік стверджує, що це повідомлення з'явилося на фото Google Earth кілька років тому, але йому досі не вдалося знайти його автора. Необхідний фрагмент відео починається на 05:10.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що 7-річний хлопчик годину плив до берега для порятунку своєї сім'ї, яку віднесло течією.

Читайте також: Астрономи знайшли новий тип планет, де вже за кілька років можуть виявити життя

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ