Чейз Поуст

Герой нашого часу: 7-річний хлопчик годину плив до берега для порятунку своєї сім'ї, яку віднесло течією – відео

CNN

Батько сказав своєму синові, що любить його, "тому що не був упевнений, що станеться далі"

У Флориді (США) 7-річного хлопчику довелося годину плисти до берега, щоб врятувати свого татка та сестру, яких віднесло течією. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на CNN.

Стівен Поуст зі своїми дітьми – 7-річним Чейзом і 4-річною Абігейл – вийшов на човні на річку Сент-Джонс (Джексонвілл). Він кинув якір, щоб поплавати з ними.

Дівчинка була біля корми, але її несподівано почало відносити течією. Хлопчик спробував врятувати свою сестричку, але теж став жертвою течії.

Тоді Стівен крикнув своєму синові, щоб той плив до берега, поки він буде рятувати дівчинку, на якій був рятувальний жилет.

"Я сказав, що люблю його, тому що не був упевнений, що станеться далі", – розповів батько.

7-річному Чейзу знадобилася година, щоб досягти берега. Хлопчик плив на спині, а також по-собачому для збереження сил. Коли він дістався землі, то звернувся за допомогою до людей, які жили у найближчому будинку.

Стівен й Абігейл дрейфували на відстані від 1,5 до 2 миль (від 2,4 до 3,22 км) від місця знаходження їх човна. На щастя, завдяки зусиллям 7-річного героя їм допомогли рятувальники.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що двоє австралійців заговорилися і не помітили, як випливли на надувному матраці у відкрите море.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ