На Київщині стоматологи видалили дитині 12 молочних зубів – фото й відео

У місті Ірпінь (Київська область) 9-річна пацієнтка Ніка втратила 12 молочних зубів внаслідок дій стоматологів, що обурило її матір Надію.

Фахівці з приватної клініки мали видалити дівчинці лише один зуб під загальним наркозом, але потім вирішили вирвати більше. Мати 9-річної дівчинки підписала договір, але навіть не звернула увагу на відсутність графи щодо кількості зубів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "ТСН".

Ніку ввели у наркоз, почали робити операцію та запитали у Надії щодо можливості видалення усіх молочних зубів дитини. Мати на це не погодилася та відійшла зателефонувати іншому фахівцю. Згодом вона повернулася та попросила зупинити операцію, але було пізно. Потім Надія отримала рахунок за процедури – 13 тис грн.

За словами співвласників клініки, мама дівчинки знала про видалення 12-ти зубів. На їх думку, ця операція лише допомогла Ніці, бо зуби були з карієсом і з часом заважали б рости постійним зубам. Журналісти показали знімки пацієнтки іншому стоматологу, який сказав, що без видалених зубів постійні можуть насправді не вирости.

"Зубчики не знають куди лізти. Вони лізуть туди де відчувають тиск. І якщо там тиску вже немає – вони будуть лізти куди завгодно", – зазначив він.

Надія після цього інциденту вирішила порадитися з іншими лікарями, які рекомендують тимчасове встановлення протезів. Також жінка найняла адвоката, який підготував офіційний лист-претензію до стоматологів і скаргу в МОЗ для ініціації клініко-експертної комісії. Якщо після цього приватна клініка не визнає свою провину – матір Ніки звернеться до суду.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Рівному розгорівся справжній скандал через стоматологиню. Відео з нею потрапило у мережі, на яких було видно, що вона знущалася над дітьми.

Згодом поліція відкрила 5 кримінальних проваджень. У загальній кількості до правоохоронців із заявами звернулися 5 батьків. Потім рівненський суд обрав запобіжний захід для 29-річної підозрюваної.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше