Lamborghini та чоловік протягує руку до неба

Хлопець попросив у Бога Lamborghini, але натомість потрапив непритомним до лікарні

колаж 5.ua / Shutterstock

На думку церковного лідера, ентузіаст обрав не той шлях для отримання авто за $200 тис

Безробітний Марк Мурадзіра, який є молодіжним лідером Воскреслих Святих в Біндурі (Зімбабве), захотів зробити свою дівчину власницею новенького суперкара Lamborghini, для чого звернувся до Бога. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Mbare Times.

Марк вирішив не заробити необхідну суму для придбання автомобіля (близько $200 тис), а скористатися більш оригінальним методом. Він вважав, що якщо буде поститися 40 днів і 40 ночей у пустелі, то Бог його має нагородити італійським суперкаром.

Саме тому він пішов у віддалену гірську місцевість, щоб реалізувати свій геніальний план. Через 33 дні його знайшов друг, який дуже злякався за виснаженого і ледве живого Мурадзіра.

Непритомного ентузіаста з критичним виснаженням і зневодненням одразу доправили до лікарні, де за його життя почали боротися лікарі. Як стверджує церковний лідер, єпископ Мавуру, хлопцю треба було працювати, а не користуватися такими екстремальними методами.

Парафіяни церкви перейнялися цією історією, а тому вирішили організувати збір коштів для автомобіля. Однак, коли вони дізналися ціну Lamborghini – вони зрозуміли, що ця ідея не поступається безумством 40-денному посту Марка.

У підсумку вони зібрали лише $50 для оплати лікування. Тепер лікарі намагаються зрозуміти, як хлопець зміг прожити стільки часу без води та їжі.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Києві чоловік заради нового iPhone набив тату на обличчі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ