Літня жінка за кермом автомобіля

Повний абсурд: 73-річну пенсіонерку оштрафували за перевищення швидкості до 300 км/год

Shutterstock

"Фернандо Алонсо міг би, а я – ні"

У Барселоні (Іспанія) 73-річна Марія Тереза Бонет була оштрафована за те, що нібито їхала на автомобілі зі швидкість до 300 км/год. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на El Periodico.

Радар зафіксував, що пенсіонерка порушила на машині Audi Q2 швидкісний  режим у місці, де максимально можна їздити зі швидкістю до 60 км/год. Мова йшла про розгін автомобіля жінки до 298 км/год.

Саме тому Марію оштрафували на 600 євро, що стало для неї справжнім шоком. За словами жінки, її автомобіль навіть не здатен перевищити швидкість 218 км/год, тому це обвинувачення абсурдне.

Audi Q2
Audi Q2
Фото: Shutterstock

"Фернандо Алонсо (дворазовий чемпіон світу серії Формула-1 – "Дивогляд") міг би, а я – ні", – прокоментувала вона цю ситуацію.

Згодом вона звернулася до місцевої влади Барселона, щоб вона скасувала  це рішення, бо вона не могла так швидко пересуватися. Однак її апеляцію не прийняли.

Потім цей інцидент висвітлили в ЗМІ, після чого місцева влада визнала, що радар був технічно несправним, а тому 73-річній пенсіонерці анулювали штраф.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що пенсіонерка провалилася під плитку біля лікарні в Запоріжжі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ