Людина похилого віку

Офіціант отримав у спадок €1,5 млн від пенсіонерки

Shutterstock

Родичі жінки наполягають на тому, що відбулося шахрайство

У Вальядоліді (Іспанія) судовий орган намагається розібратися зі спадщиною в €1,5 млн, яку офіціант отримав від літньої жінки. Про це повідомляє Atresmedia.

Відомо, що 95-річна жінка мала перебиратися жити в будинок для людей похилого віку. Все йшло за планом, але за декілька днів до цього вона вирішила змінити заповіт на користь офіціанта Хуліо.

Чоловік кожний день подавав їй сніданок у закладі. Хуліо розповів, що вони дружили з жінкою, а також про те, що племінниця не приділяла достатньо уваги своїй тітці.

За думкою самої племінниці, офіціант скористався деменцією 95-річної жінки і заволодів грішми. Таким чином, мова може йти про шахрайство.

Цікаво, що менш ніж через два тижні після зміни заповіту жінку визнали недієздатною, так як з нею трапився нервовий зрив. Тепер суд Вальядоліда має розслідувати цю справу на предмет маніпуляцій і так далі.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що господар заповів своєму собаці $5 млн на життя.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ