Майк Віммер

Справжній вундеркінд: у США 12-річний хлопчик одночасно закінчив школу та здобув ступінь молодшого спеціаліста

CNN

Він також має власний стартап

У США 12-річний хлопець Майк Віммер одночасно закінчив школу Академії Конкорд та отримав диплом молодшого спеціаліста в Громадському коледжі Роуен-Кабаррус. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на CNN.

Під час навчання за подвійною програмою у загальноосвітньому закладі  хлопець зрозумів, що цілком може здобути ступінь молодшого фахівця одночасно із випуском зі школи. Так, вже 21 травня Віммер отримає диплом коледжу, а 28 травня виступить із промовою у школі. 

Багато хто дивується, коли дізнається про таке захоплення хлопця, адже його однолітки віддають перевагу безтурботному дитинству. Однак, Майк запевняє, що нічим не жертвує і, так само, як і інші, насолоджується своїми молодими роками та приділяє час дитячим розвагам. 

"Багато людей думає, що я відмовився від свого дитинства або якимось чином втратив його. А я кажу їм, що це найкращий час у моєму житті", – зазначив Віммер.

На рахунку хлопця - й власний стартап Reflect Social, спрямований на полегшення роботи технологій розумного дому.

"Моя підприємницька мета – створити технологію, яка дозволить людям жити краще", – повідомив Майк.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як грудне вигодовування впливає на роботу мозку дитини.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ