Булінг дітей

Як тілесне виховання дітей впливає на їхнє подальше життя – вчені

Shutterstock

Для проведення дослідження було залучено майже 2 тис підлітків та їхніх батьків

Одним з найпопулярніших по всьому світові методів підтримки дисципліни та виховання дітей є тілесні покарання (пороття). Канадські вчені провели дослідження та з'ясували, що такий спосіб покарання може у майбутньому спричинити фізичні та психологічні порушення у дитини. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Canadian Journal of Psychiatry.

Для проведення дослідження вчені залучили майже 2 тис підлітків віком від 14 до 17 років та їхніх батьків. Кожну дитину опитували щодо того, як часто їх виховували методом пороття по сідницях, чи зустрічалися вони із емоційним або фізичним насильством та чи відчували його вплив фізичного насильства в дитинстві.

За допомогою цього опитування фахівці з'ясували, що більшість з батьків все ще дотримуються такого способу виховання та вважають його менш шкідливим за інші.

Однак, вчені доводять зворотне: пороття призводить до серйозних наслідків в підлітковому віці, які проявляються у вигляді психічних розладів, певних проблем з фізичним станом та посиленої агресії.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що учені виявили основну причину негативної реакції дітей на зауваження батьків.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ