Діти

Виявлено причину появи синдрому раптової дитячої смерті – дослідження

Shutterstock

Цей синдром характерний для дітей віком до року

Команда вчених з американських Центрів профілактики та контролю захворювань провели дослідження з метою виявити причини появи синдрому раптової дитячої смерті, який спостерігається у дітей, віком до року. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Pediatrics.

Для виявлення справжньої причини раптових смертей немовлят, науковці розглянули близько 5 тис випадків, які відбувалися у США з 2011 по 2017 рік. Причина 82% з них ще й досі залишається незрозумілою.

Найчастіше смерть настигала малюка внаслідок асфіксії під час сну – перекриття дихальних шляхів дитини. Більшість з них було спричинено м'якими постільними речами. Вчені пояснюють це недотриманням рекомендацій безпеки під час сну. Менше 2% дітей спали у цілком безпечних умовах, однак причину їхньої смерті пояснити не вдалося.

"Що стосується м'яких постільних речей, то це зазвичай ковдри, подушки та м'які бортики. Спільний сон батьків з дітьми в одному ліжку рідко обходиться без подушок і ковдр", – зазначають автори дослідження.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що учені виявили основну причину негативної реакції дітей на зауваження батьків.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ