Підліток

Учені виявили основну причину негативної реакції дітей на зауваження батьків

Shutterstock

Було проведено дослідження із залученням 220 батьків та їхніх дітей

Група вчених з Каліфорнійського університету дослідила, як категорія дітей середнього віку реагує на батьківські зауваження. Як повідомляє "Дивогляд", результати спостережень були оприлюднені у виданні Journal of Youth and Adolescence.

До проведення дослідження вчені залучили 220 батьків та їхніх дітей підлітків. Вони уважно стежили за поведінкою обох представників та дійшли висновку, що підліток, внаслідок негативної реакції батьків на свою поведінку, стає більш агресивним.

Основної причиною такої поведінки вчені вважають підліткові гормони. Через їх активне вироблення емоції дитини є більш загостреними, а отже коли розпочинають сутички із дорослими, вони намагаються показати свою важливість та значимість через вираження агресії. 

Значення має й те, від кого дитина почує зауваження – від мами чи від тата. У першому випадку більш ймовірна поява суперечок та сварок, а в разі другого – підліток може закритися у собі.

Інколи така поведінка може викликати обурення у дорослих та призвести до жахливих наслідків. Саме тому у соцмережах будуть створені online-канали довіри для дітей та підлітків, де неповнолітні зможуть повідомити про вчинення проти них злочину або агресії. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ