Брудні та голодні: українка покинула дітей самих і поїхала заробляти гроші в інше місто – фото й відео

27-річна мешканка Харківської області відправилася у Київ на заробітки і залишила напризволяще у жахливій квартирі двох синів.

Брудних 8-річного і 9-річного хлопчиків помітили випадкові перехожі, бо вони без нагляду ходили по вулицям. Діти були голодними та не мали шкарпеток. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ТСН.

Їм придбали шкарпетки та їжу, а потім викликали поліцейських. Хлопчики розповіли, що день тому їх матір поїхала у столицю України і зачинила їх самих вдома.

"Мама пояснила, що поїхала в Київ по роботі й повернеться вночі. За словами матері, залишити дітей їй було ні з ким. Тому вона приготувала їжу і поїхала на добу", – стверджують у ювенальній превенції Лозівського райвідділу поліції.

За словами начальника служби міськради у справах дітей Вадима Петренка, квартира сім'ї виявилася дуже брудною. У ній знайшли велику кількість тарганів, а також була відсутня їжа. Замість нормального спального місця у дітей була лише брудна постільна білизна.

Соціальні працівники розповіли, що матір зі своїми дітьми вже протягом 4 місяців перебуває на обліку, бо на них жаліються сусіди. Дітей ледь тоді не забрали, але замість цього надали сім'ї продукти харчування.

За словами останніх, у Ірини, матері двох хлопчиків, відсутня постійна робота, а тому вона виживає завдяки випадковим підробіткам. У неї не має грошей, щоб зробити ремонт у квартирі.

Жінка не слідкує за чистотою дітей і не вперше залишила їх самих. Також вони зазначили, що матір не зловживає алкогольним напоями.

"Вона дівчина непогана, але просто немає у неї підтримки. Я ніколи не бачила ні п'яною, ні з пляшкою. Допомоги від чоловіка в неї не було. Він не працював. Тому поки вона його не вигнала, у них постійно були скандали", – розповіла сусідка.

Батько братиків проживає у сусідньому під'їзді, але, як пишуть ЗМІ, взагалі не приділяє часу своїм дітям. Лікарі оглянули стан дітей та розповіли, що ті повністю здорові. Подальша доля сім'ї вирішиться комісією Первомайської міської ради.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що українські школярки жорстоко побилися через хлопця.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше