Дитина сміється

Чи є у немовлят почуття гумору – психологи

Shutterstock

Якщо ви думали, що вони не розуміють іронію чи сарказм – у нас несподівані новини

Канадські психологи вивчали дитячу реакцію у віці від 4 до 10 років на жарти. Вони дізналися, що малюки сприйнятливі не лише до простих жартів дорослих, але й до іронії і сарказму. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "Наша мама".

Для дослідження обрали багато форм мови, а саме: сарказм, применшення і риторичні питання. Фахівці з'ясували, що навіть дуже мала дитина може користуватися іронічними висловлюваннями, на що впливає її ерудиція.

Також немовлята гарно сприймають сарказм. Однак, у них є певні проблеми з перебільшеннями, применшеннями та риторичними питаннями, бо багато дітей були розгубленими, коли чули таке. Це особливо стосується дітей молодше 6-річного віку.

Коли вони чули це від дорослих, то думали, що ті неправильно користуються словами чи просто брешуть. У підсумку психологи дійшли висновку, що самі діти з усіх форм жартів не люблять гіперболи і узагальнення: "Ти завжди так робиш!" або "Ти ніколи цього не робиш".

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що вчені розповіли про тварин, які вміють сміятися.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ