Горила

"Так мило": мережа шокована реакцією горили на людське немовля – відео

Shutterstock

У відповідь тварина показала свою власну дитину

Емілі Остін пішла в зоопарк у Бостоні (США) в компанії свого 5-місячного сина Каньйона, який привернув увагу горили Кікі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на YouTube-канал News Center Maine.

Спочатку тварина просто розглядала хлопчика через скло, але згодом показала свою власну дитину, якого звуть Пабло. За словами Емілі, вона не підозрювала, що одна з мавп нещодавно народила малюка.

"Вона виглядала з-за рогу своєї печери і дивилася на Каньйона. Я підійшла до скла і сказала: "Ось, подивися, це мій малюк". Це було так мило, вона хвилин п'ять сиділа і дивилася на нього, намагалася погладити через скло, потримати його за руку. А потім вона показала свою дитину моєму хлопчику", – поділилася своїми враженнями жінка.

Каньйон усього на 2 місяці молодший за сина горила Кікі. Згодом Сьюзан і її чоловік хочуть знову відвідати зоопарк, щоб повторити милу зустріч.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що мавпа викрала дитинча леопарда і незграбно обіймала його на камеру.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ