Канчіль

Як олівець: народився найменший олень у світі – фото

Shutterstock

Він належить до найдавніших парнокопитних

У Брістолі (Велика Британія) отримали потомство від мишачого оленя, який також відомий як канчіль. Він мешкає в Південно-Східній Азії і їсть рослини з квітами. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Наразі стать новонародженого, який вже став другим мишачим оленем за останні 20 років у зоопарках Великої Британії, не визначили. Однак, найбільшу увагу він привертає через свої розміри.

Заввишки тварина усього 20 см, що можна порівняти з олівцем. Коли вона стане дорослою, то все одно не буде великих розмірів, бо її вага має бути близько 1,5 кг.

Зазначимо, що канчіль є найменшою парнокопитною твариною на Землі. Він веде нічний спосіб життя. Найближчий родич цієї тварини – свині та олені.

З першими вони схожі за рахунок будови кінцівок (чотири пальці), а з другими – загальної будови зубного апарату та травної системи. Канчіль – чудовий приклад найдавніших парнокопитних, які є еволюційними родичами всіх нині відомих нам парнокопитних. Наразі у світі існує близько 5 видів цих тварин.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що американці знайшли оленя з волохатими очима.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ