Черепаха і лев

Безстрашна і набридлива черепаха прогнала левів з водопою – відео

Колаж 5.ua із фото Shutterstock

"Схоже, черепасі більше було цікаво спробувати трохи цієї крові"

Лев і левиця, що мешкають на території приватного заповідника Маламан, Національного парку Крюгера (ПАР), звично прийшли випити води з річки Сенд. Однак, маленька черепаха зіпсувала всі їх плани. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на YouTube-канал заповідника.

30-річний гід по сафарі Реджі Баррето колись почув про левів, які вбили молоду зебру. Саме тому він вирішив простежити за ними удень. Гід знайшов тварин на водопої і розташувався в "ідеальному місці з сонячним світлом", щоб спостерігати за цим видовищем.

Однак, несподівано назустріч левам вийшла черепаха, яка приємну здивувала Реджі. Самець і самка просто хотіли вгамувати спрагу, але їм увесь час заважало маленьке створіння. У підсумку вони покинули місце водопою.

"Для мене це було неймовірно рідкісне видовище – спостерігати, як черепаха наближається до левів, на підборіддях яких була кров зебри. Схоже, черепасі більше було цікаво спробувати трохи цієї крові (зебри – "Дивогляд), а не прогнати левів", – поділився своїм припущенням автор відео.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що цуценята вигнали з будинку ведмедя і стали героями мережі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ