Кролик

У найгіршій в'язниці Великої Британії відкрили зоопарк

Shutterstock

Ув'язненим пропонують гладити кроликів, морських свинок та інших тварин

У селі Бікершоу (Велика Британія) на території чоловічої в'язниці відкрився контактний зоопарк для боротьби зі стресом. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

В'язниця категорії С містить приблизно 600 ув'язнених. Звіт наглядового органу стверджує, що вона входить у список найгірших в'язниць Великої Британії. Насильство і наркотики у цій установі – звичайне явище.

"Ця в'язниця – одна з найгірших і, можливо, одна з найгірших, що інспектори коли-небудь бачили в тюрмах такого типу", – сказано в повідомленні.

В'язниця у селі Бікершоу
В'язниця у селі Бікершоу
Фото: google maps

Для допомоги ув'язненим вирішили відкрити контактний зоопарк, де є кролики, морські свинки, щури, хом'яки та інші дрібні тварини. Є думка, що це допоможе людям боротися зі своєю агресією.

За словами експертів, завдяки грі з тваринами починає більше вироблятися гормон окситоцин, що впливає на зниження стресу. Окрім цього, у людей може розвинутися відповідальність, співчуття і повага, якщо вони будуть гладити тварин та бавитися із ними.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що лев у зоопарку виявився собакою.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ