олень

Американці знайшли оленя з волохатими очима – фото

Shutterstock

"Це як закрити очі мочалкою"

У США ветеринари розповіли про оленя з очними яблуками, на яких росте шерсть. Ця патологія обумовлена відхиленням в ембріональному розвитку. Про це повідомили в Quality Whitetails.

Внаслідок певного порушення олень мав на місці рогівки шкіру, що називають дермоїдом. Судячи з усього, він народився із цим дефектом. Таке може бути як у людини, так і у тварини.

"Дермоїд – це різновид хорістоми, нормальної тканини, яка розрослася в не призначеному для цього місці", – розповіли ветеринари.

Безпосередньо цього оленя вдалося знайти американським фахівцям. Стверджується, що це є другим випадком за всю історію.

"Нам повідомили про оленя, який ходить колами, у нього кровотеча, він не лякається людей навколо і у нього щось з очима", – розповів біолог Стерлінг Деніелс.

Згодом оленя вбили, а його голову дослідили експерти і зрозуміли, що в нього була епізоотична геморагічна лихоманка. Ця хвороба є смертельною для білохвостих оленів.

Цим захворюванням дослідники також пояснюють те, що тварина втратила страх і мала кровотечу. Цей олень прожив приблизно 1,5 року, що здивувало фахівців. 

Деніелс вважає, що тварина або взагалі не бачила, або страждала від поганого зору.

"Можливо, він розрізняв день і ніч, але навряд чи розбирав, куди йде. Це як закрити очі мочалкою. Але, якщо дермоїди розвивалися поступово, він частково зміг пристосуватися", – розповів він.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що американку під час походу в туалет вкусив ведмідь.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ