Джон Траволта

Джон Траволта продає за $5 млн свій маєток після смерті дружини – фото

Shutterstock

Маєток має 20 спалень, 7 ванних кімнат та багато інших особливостей

Актор Джон Траволта, дружина якого померла влітку минулого року, вирішив продати свій будинок. Маєток знаходиться в штаті Мен (США), про що повідомили в Daily Mail.

Відомо, що покійна Келлі Престон протягом двох років боролася з раком грудей, але їй не вдалося одужати. Нещодавно її чоловік, Джон Траволта, вирішив позбутися цього будинку.

Новий власник має за нього викласти $5 млн (приблизно 140 млн грн). Траволта і його покійна дружина придбали цей маєток майже 30 років тому. Ділянка має площу приблизно 20 гектарів на острові.

Відомо, що площа особняка займає понад ю 1 тис м2, куди входять 20 спалень, 7 ванних кімнат, кухня, їдальня та бібліотека. Також покупцю пропонується басейн і широка під'їзна дорога, яка веде безпосередньо до вхідних дверей будинку.

Настільки велика площа обумовлена тим, що сім'я хотіла проводити тут канікули зі своїми рідними. Маєток має вінтажний стиль і яскраві кольори в інтер'єрі. Для прикрашення майже всіх кімнат обрали квітковий орнамент.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що зірки серіалу "Гра престолів" Кіт Герінґтон та Роуз Леслі стали батьками.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ