Андрій Мягков

Помер зірка "Службового роману" та "Іронії долі" Андрій Мягков, який не підтримував анексію Криму

kino-teatr.ru

Актор був одним із небагатьох російських діячів культури, які виступили проти президента РФ Владіміра Путіна

У четвер, 18 лютого, стало відомо про смерть одного із найвідоміших радянських акторів Андрія Мягкова, найбільшу славу якому принесли головні ролі у фільмах "Іронія долі, або З легким паром" і "Службовий роман".

Про смерть 82-річного Мягкова повідомили у Московському художньому театрі імені Чехова, в якому той працював, передає "5 канал".

Водночас причини смерті не назвали. За попередніми даними, актор помер від гострої серцевої недостатності - у 2009 році він пережив дві операції на серці.

Загалом на рахунку Андрія Мягкова - ролі в десятках радянських фільмів, що виходили на екрани, починаючи з 60-х років. Але статус справжнього секс-символа йому забезпечив образ Жені Лукашина, яким щороку у період новорічних свят милувалися мільйони радянських (і вже навіть після розпаду СРСР) жінок.

У 2014 році Мягков став одним із небагатьох російських діячів культури, який виступив проти президента РФ Владіміра Путіна і захоплення Росією Криму. У 2015 році Мінкульт України вніс  його до "білого списку" діячів культури, які підтримали територіальну цілісність України.

Попри таку позицію актора Володимир Путін у 2018-му усе ж вітав Мягкова з 80-річчям. Мовляв, творчість актора є "золотим фондом" російського мистецтва.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ