Ларрі Кінг

Помер американський телеведучий Ларрі Кінг: чим зірка журналістики запам'ятався світу

Фото The New York Times

Зірці було 87 років

23 січня у медичному центрі Седарс-Сінай, що у Лос-Анджелесі, на 88-ому році життя помер американський телеведучий Ларрі Кінг. Про це повідомила його компанія Ora Media на офіційній сторінці в Twitter

На початку січня Ларрі Кінга госпіталізували в лікарню з коронавірусом.

У телеведучого також неодноразово виникали серйозні проблеми зі здоров'ям, у нього діагностували діабет, він переніс кілька серцевих нападів, а у 2017 році пройшов курс лікування від раку легенів.

Ларрі Кінг відомий багатьом завдяки своїм інтерв'ю з політиками, бізнесменами та іншими знаменитостями. З 1985 по 2010 рік він працював на CNN. На піку своєї популярності за ніч шоу Ларрі Кінга дивилося півтора мільйона глядачів. Остання серія, що вийшла у 2010 році, встановила рекорд та потрапила до Книги рекордів Гіннеса.

Яскраві моменти з життя Ларрі Кінга 

  • У 1993 році Кінг вів дебати між віцепрезидентом Альбертом Гором та техаським мільярдером Россом Перо, які подивилося понад 16 мільйонів глядачів – рекордний показник на той час. 
  • Після теракту 11 вересня 2001 року у США Кінг зробив інтерв'ю з понад 700 людьми, яким вдалося вижити, а також з-понад 35 світовими лідерами. 
  • Ларрі Кінг став лауреатом премій за серію інтерв'ю у в'язницях. Він записав розмови з ув'язненими вбивцями – мамою та сином Санте та Кеннетом Кімс, з Карлой Фей Такер – першою жінкою, засудженої до страти та боксером Майком Тайсоном, який потрапив за ґрати. 

Світла пам'ять зірці журналістики та телебачення. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ