Таня Робертс

"Дівчина Джеймса Бонда" Таня Робертс померла через день після того, як її "поховали" у ЗМІ

Shutterstock

Бойфренд акторки вже повідомив причину її смерті

Американська акторка Таня Робертс, яка найбільш відома своєю роллю дівчини Джеймса Бонда, померла 4 січня у лікарні в Лос-Анджелесі.

Про це повідомило видання TMZ з посиланням на партнера акторки Ленса О'Браєна. Смерть Робертс підтвердив один із її лікарів.

За словами О'Браєна, причиною смерті 65-річної акторки стала інфекція сечовивідних шляхів, що поширилася на печінку, нирки, сечовий міхур і кровоносну систему.

“Думаю, вона пішла мирно, але вона була не зі мною, не зі своїми собаками. Нас не було поруч. Вона б не хотіла померти на самоті”, - розповів чоловік.

У ЗМІ повідомлення про смерть Робертс помилково з’явилося ще за день до її смерті.

Причиною цього стало непорозуміння. Коли партнер відвідував Робертс в лікарні, вона раптово розплющила очі, але потім заплющила їх. Він подумав, що актриса померла, і пішов з лікарні, поговоривши з персоналом.

О'Браєн розповів агенту Тані Майку Пінгелу, що вже попрощався з коханою, а той, у свою чергу, повідомив журналістам.

Таня Робертс отримала широку популярність завдяки ролі у фільмі "Посвідка на вбивство" 1985 року, де виконавцем ролі Джеймса Бонда був Роджер Мур. Також актриса знімалася в таких картинах, як "Шина - королева джунглів", "Повелитель звірів", "Майже вагітна" та зіграла приватного детектива у телесеріалі "Ангели Чарлі".

Читайте також: Прощавай, Шоне Коннері: 5 визначних фільмів першого Джеймса Бонда, вартих уваги

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ