Роман Віктюк

Помер Роман Віктюк

bb.lv

У жовтні режисер перехворів на COVID-19

У вівторок, 17 листопада, на 85-му році помер легендарний український і радянський театральний режисер Роман Віктюк. Про це повідомила його колега Людмила Ісакович, передають російські ЗМІ.

Про причину смерті режисера наразі не повідомляють. Однак відомо, що наприкінці жовтня Віктюка госпіталізували до однієї із клінік у Москві для відновлення після перенесеного коронавірусу.

Роман Віктюк народився 28 жовтня 1936 року у Львові.

Роман Віктюк
Роман Віктюк
Фото: MIGnews.com

У 1991 році він створив у Москві театр свого імені, де до останніх днів життя був головним режисером і художнім керівником. Він був постановником близько 200 вистав. З найвідоміших — "Покоївки", "Федра", "Мадам Баттерфляй", "Лоліта", "Дама без камелій".

Попри те, що більшу частину життя митець прожив у Росії, він не забував свого українського коріння. Він брав активну участь у культурному і громадському житті України.

Коментуючи в 2014 році ситуацію на Донбасі, Віктюк закликав місцевих жителів вимкнути телевізори, щоб в тиші розібратися в тому, що відбувається, а також рекомендував тим, хто не вважає себе громадянином України, дати країні спокій.

Нагадаємо, 14 листопада на 86-му році життя помер Армен Джигарханян. Актор гостро критикував російську владу через агресію проти України. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ