Труна

Сюжет для горору: чоловік прокинувся у труні під час власного похорону

Shutterstock

Потерпілий дві доби перебував без свідомості та ознак життя

В Індії чоловік прокинувся під час власної поховальної церемонії. Про це пише Samayam

Інцидент трапився у районі Чіттур, 23 грудня. Місцеві жителі знайшли чоловіка без свідомості під дверима одного з поселень. Відомо, що у такому стані потерпілий перебував мінімум два дні.

Очевидці одразу повідомили про знайдене тіло владі. Медики, що прибули на місце події, не побачили у чоловіка жодних ознак життя і констатували йому смерть. 

Проте історія на цьому не закінчилася. Індійця планували поховати на околиці селища, проте під час поховальних приготувань чоловік неочікувано для всіх прокинувся та сів. Його одразу ж доставили до медичного закладу, проте вже за добу потерпілий все ж помер. Наразі проводиться розслідування цього інциденту. 

Певно, проблема з воскреслими мерцями стає все більше розповсюдженою. Раніше у Запоріжжі виставили на продаж вживану труну, у якій нещодавно поховали дідуся продавця. Але після похорону виявилося, що дід живий, і його відкопали.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ