Катер

Хлопець загинув під час святкування свого 30-річчя через поганий жарт друзів

dailystar.co.uk

Свято закінчилося трагедією

Святкування дня народження закінчилося для іменинника смертю через невдалий жарт його друзів. Про цю історію пише Daily Star.

Англієць Саймон Голдер із графства Східний Йоркшир вирішив відсвяткувати своє 30-річчя прогулянкою на катері разом із шістьма друзями.

Коли катер був посеред водойми, друзі вирішили жартома зіштовхнути іменинника у воду. Саймон зміг випливти, але, коли він намагався вилізти на борт, то зачепився за гребний гвинт катера.

Чоловіка змогли дістати з води лише після того, як вимкнули двигун. Це сталося не одразу, бо водій катера не почув криків через надто гучний шум двигуна. Його негайно доставили до лікарні з рваними ранами на нозі. Але, через значну втрату крові врятувати не змогли.

Поліція з’ясувала всі обставини події і дійшла висновку, що хлопець загинув через нещасний випадок.

Матір загиблого чоловіка сказала, що усі гості на катері були "бандою братів". Вона не звинувачує їх і називає те, що трапилося "трагічним інцидентом".

Нещодавно "Дивогляд" розповів, як молода дівчина загинула після того, як її iPhone впав у ванну, в якій та лежала. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ