Ноги

Мати-одиначка заробляє чималі гроші завдяки продажу пікантних світлин своїх ніг – фото

The Sun

Зарплата жінки за місяць у кілька разів перевищує середню по Україні

Британка за місяць отримує річну мінімальну зарплату українця. І робить вона це завдяки продажу знімків своїх ніг. Про це пише The Sun.

25-річна Майя-Мей Томпсон почала продавати світлини своїх стоп після народження доньки. 

"За три місяці після народження дитини почався режим самоізоляції. Я не мала можливості знайти нову роботу, аби платити за підгузки, дитячий одяг та електрику. Я намагалася бути кращою мамою та потребувала роботу вдома", – розповіла Майя. 

За словами жінки, все почалося з продажу взуття на Ebay. Один з покупців запитав, чи має взуття запах та чи може Майя кілька днів поносити кросівки перед продажем. За це він запропонував жінці заплатити 40 фунтів (1500 грн) замість 10 (370 грн). 

"Коли чоловік отримав ті кросівки, він одразу надіслав мені повідомлення, розповідаючи, які вони чудові. Згодом покупець запитав, чи можу я зробити кілька фото своїх ніг, на яких нігті будуть вкриті різними кольорами", – розповіла дівчина. 

Від того часу британка почала розвивати свій бізнес в Instagram. 

"Шанувальники хотіли бачити мене у різних панчохах, шкарпетках, також просили сфотографувати мої ступні крупним планом. Чоловіки хотіли бути певні, що світлина була зроблена спеціально для них, тому вони просили фарбувати нігті певним кольором. Крім цього, попит мали кадри, на яких я була в туфлях на підборах, шкарпетках та панчохах, вкритих брудом", – додає Томпсон. 

Наразі мати-одиначка заробляє від 400 фунтів (15 тис грн) на тиждень, а перед святами – до 800 фунтів (30 тис грн). Нині жінка викладає свої світлини на онлайн-платформах OnlyFans та KIK. 

"Напередодні Різдва прихильники хочуть бачити святкові фото та відео. Вони обожнюють, коли я бовтаю різдвяними іграшками на пальцях ніг", – розповіла героїня. 

Фанати Майі – мешканці Ірландії, США, Австралії, Африки, Азії та Англії. 

"Мої клієнти різні – хірурги, судді, юристи та інженери. Багато з них одружені та мають дітей. Їм страшно обговорювати з партнерами їхню одержимість ногами. А я просто знімаю з них стрес", – розповіла Томпсон. 

Раніше бабуся випадково надіслала голі світлини онучці, реакцію на які дівчина виклала в мережу. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ