Райан Рейнольдс та Блейк Лайвлі

Раян Рейнольдс і Блейк Лайвлі пожертвували $1 млн на підтримку людей у боротьбі з COVID-19

Shutterstock

Гроші були виділені на допомогу незахищеним верствам населення

Акторське подружжя Блейк Лайвлі та Раян Рейнольдс зробили великий внесок у допомогу в лікуванні хворих на коронавірус. Транзакції надійшли до благодійних фондів Feeding America и Food Banks Canada по $500 тисяч у кожен. Про це повідомляється на офіційному сайті Feeding America

"Коронавірус жахливо вплинув на літніх людей і осіб із низьким доходом. Ми з Блейк жертвуємо мільйон доларів в ці дві організації. Їм потрібна ваша допомога. І якщо ви можете допомогти, зробіть це", – закликав усіх Рейнольдс.

Дружина актора підтримала його та додала, що кожен з нас може допомогти одне одному, навіть якщо для цього просто потрібно залишитися вдома.

Навесні 2020 року зіркова пара вже перерахувала $500 тисяч благодійним організаціям, коли пандемія COVID-19 активно поширювалась по всьому світу.

Нагадаємо, що засновник Duty Free витратив $8 млрд на благодійність та збанкрутів. Метою його життя був не заробіток, а роздавання грошей.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ