Чак Фінні

Засновник Duty Free витратив $8 млрд на благодійність і збанкрутів

Forbes

Метою життя в чоловіка був не заробіток, а роздавання грошей

89-річний американський бізнесмен Чак Фіні витратив весь свій статок на благодійність та став банкрутом. Про це пише Forbes

1960 році Фіні заснував компанію з торгівлі в аеропортах Duty Free Shoppers. Однак метою життя підприємця був не заробіток, а роздача грошей. 

36 років тому Фіні заснував компанію Atlantic Philanthropies, що займалася видачею грантів на дослідження в галузі  освіти, захисту прав, здоров’я та соціальних питань в Австралії, В'єтнамі, Ірландії, Південній Африці, США і на Бермудах.

"Я не бачу причин відкладати пожертвування, коли так багато добра можна зробити, підтримуючи важливі справи. Крім того, набагато веселіше давати, поки живий, ніж віддавати, коли ти мертвий", – коментує бізнесмен.

У 2012 році статки, які Чак Фіні виділив собі на життя, становили всього $2 млн, а от кількість витрачених коштів на благодійність – $8 млрд. 

Раніше американський художник висловив бажання придбати останки Леніна за $1 млрд. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ