Віскі

Британець щороку дарував сину пляшку віскі, тепер ця колекція коштує як будинок

BBC

Першу пляшку чоловік придбав ще у 1974 році

Британець Метью Робінсон, чий батько Піт щороку на день народження дарував йому 18-річний віскі, продає колекцію пляшок, аби придбати власний будинок. Про це повідомляє ВВС.

На 28 подарованих пляшок віскі Macallan Піт витратив близько 5000 фунтів стерлінгів. Вартість всієї колекції становить 40 000 фунтів стерлінгів (52 тисячі доларів). 

"Щороку я отримував віскі в подарунок на день народження. Я подумав, що це був досить незвичайний подарунок, оскільки я був занадто молодий, щоб почати вживати алкоголь. Але я отримав суворі інструкції: ніколи, ніколи не відкривати їх. Я дуже старався і досяг успіху – всі вони цілі", – розповідає Метью. 

Батько та син
Батько та син
Фото: ВВС

Першу пляшку Піт придбав ще у 1974 році, аби відсвяткувати народження сина. 

"Я подумав, що було б цікаво, якби я купував по одній щороку, і в підсумку він отримував би 18 пляшок 18-річного віскі на своє 18-річчя. Це був не єдиний подарунок, який він отримав від нас, однак цей був унікальним", – розповідає Піт. 

За словами Марка, вартість віскі Macallan значно зросла за останні 5-10 років. Багато покупців з Нью-Йорку та Азії вже зацікавилися колекцією 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

Раніше 5.UA розповідав, що в Оттаві виявили єнотів з ознаками сп'яніння. Науковці припустили причину такого курйозу. 

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ