Балаклава

Новий тренд: як захиститися від COVID-19 і мати стильний вигляд

Shutterstock

Цей метод асоціюється з бандами та злочинцями

Люди почали використовувати новий метод для захисту обличчя від коронавірусу – носіння балаклави. Це призвело до появи модного тренду, про що повідомили в Daily Mail.

Стилістка Рошель Вайт стверджує, що маска-балаклава у багатьох викликає асоціацію з бандитами, злочинцями і гірськолижною екіпіровкою. Однак, цей одяг все одно користується попитом в наш час.

Останнє обумовлено пандемією коронавірусу, котра змусила багатьох людей з усього світу носити захисні маски. У цих умовах цілком зрозуміло, чому люди почали частіше купувати балаклави.

Цей елемент одягу здатний бути одночасно захисною маскою, а також зігрівати голову, що робить його дуже універсальним та актуальним.

Більш того, тепер балаклаву почали виробляти такі відомі бренди, як Stone Island, Sweaty Betty, Raf Simons, Celine, Greater Goods і Ivy Park x Adidas.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що перукар поділився дешевим способом, як покращити стан волосся у домашніх умовах.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ