Вакцинація, шприц

"Без батька в голові": донька Білла Гейтса вакцинувалася від COVID-19

5 канал / Час. Підсумки тижня

Шкода, там не було "чипа" від геніального батька

24-річна донька мільярдера та засновника компанії Microsoft Білла Гейтса Дженніфер отримала першу дозу вакцини від коронавірусної хвороби РНК-препаратом та пожартувала, що разом із тим їй в голову не "чипували" геніального батька. 

Про це вона повідомила у своєму Instagram:

"Я увійшла до тих людей, які отримали свою першу дозу мРНК, щоб навчити свої клітини виробляти захисну імунну відповідь на коронавірус. Будучи студентом-медиком та лікарем-початківцем, я вдячна, що це забезпечить мені захист і безпеку під час моєї медичної практики. На жаль, вакцина НЕ вживила мого геніального батька мені в мозок – якби ж тільки мРНК мала таку силу!" – зауважила Дженніфер Гейтс.

Таким чином дівчина відповіла на конспіралогічну теорію, згідно з якою її батька звинувачають у заснуванні пандемії COVID-19 з метою вживлення людям чипів для контролю під виглядом вакцинації. 

Дженніфер змогла отримати вакцину, оскільки навчається у медичному коледжі та як майбутня лікарка входить до однієї з пріоритетних груп. Проте зазначила, що навіть після щеплення  носитиме маску.  

Нагадаємо, що у січні засновник Microsoft також зробив собі щеплення від COVID-19. Проте який саме препарат було використано - не зазначив.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ