Біль у дитини

У Росії першокласника звинуватили в участі у незаконному мітингу – фото

Shutterstock

Тепер його батьки мають заплатити штраф, на який у них немає грошей

У селі Олександрівка (Оренбурзька область, Росія) населення влаштувало акцію, щоб місцева та федеральна влада звернула увагу на стан місцевої школи. Останні побачили в цьому незаконній мітинг, а тому оштрафували одного з першокласників, якого помітили на акції. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на росЗМІ.

Навчальний заклад закрили ще у минулому році, бо його визнали аварійним. Цього року школярі навчалися у будівлі колишнього інтернату, а потім місцевим жителям розповіли, що наступного року діти будуть навчатися у сусідньому селі, яке знаходиться на відстані 28 км від них.

Саме тому населення вирішило завдяки акції звернутися до влади, але замість ремонту школи батьків одного з першокласників оштрафували на 30 тис рублів (близько 11,2 тис грн).

"Це був останній дзвоник. Батьки всіх дітей підтримали це. Першокласники були з плакатами, там весь клас тримав. Потім до нас поліція приїжджала, опитувала нас. Штраф загрожує за участь дитини. Я думаю, що це несправедливо, неправильно. Ми не мітингували, не вимагали, ми просили. Таких коштів на штраф у мене, звичайно, немає. Але обіцяли люди допомогти, всім селом будемо складатися", – розповіла його матір.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що російська художниця створила портрет Путіна з вирваних зубів та виставила його на аукціон.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ