Чоловік дивиться порно

"Це як електронний молитвослов": російський священник допоміг створити чат-бот для фанатів порно

Shutterstock

Настоятель добирав молитви для тих, хто хоче покаятися через перегляд контенту 18+

У Росії священник взяв участь у створенні чат-боту в Telegram для любителів порнографії, щоб вони могли замолити свій гріх після того, як переглянули контент для дорослих. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на росЗМІ.

Автори чат-боту хочуть допомогти у виборі молитви тій людині, яка бажає "правильно звернутися до Господа, щоб він допоміг відпустити гріх". Бот отримав назву "Правильний час". Його радять використовувати відразу після того, як людина переглянула порнографічний контент.

Щоб стати отримувачем потрібної молитви, треба вибрати у списку, скільки саме часу людина витратила на перегляд порно. У відповідь користувач отримає текст від чат-бота, на читання якого вголос треба буде стільки ж хвилин, скільки людина витратила на перегляд відео для дорослих.

Ця ідея належить Московській креативній студії. Обирати молитви доручили  настоятелю краснодарського храму Костянтину Мальцеву. 

"Я рекомендував молитви, які можна додати до покаяння, зокрема в цьому гріху. Це як електронний молитвослов. Молитву можна хоч з папірця, хоч з комп'ютера читати. Це об'єктивна реальність сьогоднішнього дня. Інша справа, що це не замінює ані (відвідування – "Дивогляд") церкви, ані (здійснення – "Дивогляд") найголовнішого таїнства, яке встановив сам Господь", – розповів священник.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що поліція Балі розшукує росіянку, яка знялася в порно на священному місці.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ