Котик по кличці Скіф

"Обрав краще місце": у Харкові врятували кота, який понад тиждень провів у пташиному гнізді – фото й відео

Порятунок тварин Харків / Facebook

Тварина сильно зголодніла, поки її намагалися врятувати

У Харкові врятували кота по кличці Скіф, який на 10 днів застряг у гнізді на дереві. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook громадської організації "Порятунок тварин Харків".

Котик британської короткошерстої породи зник, коли гуляв на території елітного району міста, де живуть його господарі. Тварина відвідала сусідній особняк, залізла по стовбуру ялинки на висоту близько 12 м, а потім не змогла сама спуститися назад.

Зникнення Скіфа дуже налякало його господарів, які почали шукати домашнього улюбленця та звернулися за допомогою до рятувальників. Котик 10 днів нявкав, щоб йому допомогли, але люди все одно довго не могли зрозуміти, де він саме знаходиться.

"Рятувальнику було непросто знайти кота серед гілок ялинки і колючих голок. Але вдалося. Скіф обрав саме найкраще місце. Він примостився в гнізді!", – сказано у повідомленні.

На щастя, зголоднілого кота зняли з ялинки та повернули його сім'ї.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що українські активісти врятували життя вісьмом лисенятам, на яких чекала "жахлива доля".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ