"Не можу пройти повз": українка підібрала 70 котів – фото й відео

Жителька Олександрії Тетяна Тищенко забрала до себе додому з вулиці десятки котів, котрих вона лікує, а також намагається знайти їм сім'ю.

Коли на вулиці тепло, то тварини живуть на подвір'ї, а ось взимку їх забирають в оселі. Тетяна годує котиків два разі на день. Щотижня вона витрачає на м'ясні страви для тварин від 1,5 до 2 тис грн, а в холодну пору року взагалі від 2 тис грн. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "Суспільне".

Вона поділилася історією про котика на прізвисько Кабанчик, якого вона знайшла травмованим посеред вулиці. У нього не функціонували задні лапи, бо його або вдарили, або вкусили собаки. Спочатку його назвали Кажанчиком через худорлявість та вуха, що стирчали. На щастя, його вилікували та назвали Кабанчиком.

"У мене немає мети йти містом і збирати тварин до себе у двір, але я не можу переступити там, де проходять тисячі ніг", – розповіла Тищенко.

Тварин Тетяна забирає до себе для лікування та гуманної стерилізації, а потім намагається знайти їм люблячу сім'ю. Завдяки цьому вона хоче скоротити кількість безпритульних тварин.

За її словами, навесні через неї проходять дуже багато котиків-сиріт, які є плодами безвідповідальних людей, бо ті "пошкодували грошей на процедуру стерилізації для своєї самочки".

"Серце не вимкнеш, не може пройти повз тих, кому потрібна допомога", – стверджує вона.

Також у жінки живе 1,5-річна кішка Няшечка, яка залишилася жити у Тетяни після стерилізації. Для неї наразі теж шукають нових господарів. Вона її так назвала внаслідок покірності та її розуму, але згодом кішка почала проявляти свій характер, бо вона не любить переселятися. 

Судячи з усього, коли у людини живе близько 70 котів, то запам'ятати ім'я кожного – важкий процес, а тому далеко не в кожної тварини є свої ім'я.

"Я так їх називаю: мої підопічні. В мене рук на них не вистачає, всім хочеться тепла, турботи, ласки та уваги", – підкреслила Тищенко.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що на фермі українця працюють 30 котів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше