Розлучення

Дослідники назвали головну причину розлучення пар

Pixabay

На думку науковців, проблема у відсутності близькості

Канадська та американська група дослідників дійшли висновку, що головною причину розірвання стосунків є відсутність близькості між партнерами. Про це йдеться в дослідженні, оприлюдненому у виданні Social Psychological and Personality Science.

Новий експеримент базувався на позитивних чинниках у міцності стосунків, які заохочували пару продовжувати їх. 

Для дослідження команда науковців на чолі з Юбіном Парком відібрала 4105 дорослих, які щотижня заповнювали дані щодо їхнього особистого життя. 111 учасників дослідження вели щоденник протягом 27 днів після розірвання стосунків із партнером чи партнеркою. Згодом 76 із них пройшли наступне опитування через місяць після закінчення частини дослідження із щоденником.

Науковці врахували тривалість відносин і статеві особливості та дійшли висновку, що передбачити тривалість стосунків можна за тим, наскільки міцною один з партнерів вважає близькість між ними. 

Автори дослідження підсумували: зменшення ризику розставання можна досягти, якщо працювати над близькістю між партнерами. Однак такі висновки поки є обмеженими, оскільки опитування базувалось тільки на думці одного, а не двох представників пари.

Раніше 5.UA докладно розповів, за що в Київській Русі чоловіки сплачували штрафи дружинам при розлученні. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

 

 
 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ