Людина-дракон

Відрізав вуха та позбувся пеніса: американець понад 30 років перетворює себе на дракона – як він виглядає зараз

legionthedragon / Instagram

Свою трансформацію чоловік розпочав ще у 1980-х роках, коли йому наснилося, що його кусають змії

У Техасі 60-річний фрік-манекенник на ім'я Тіамат Легіан Медуза пережив значну кількість операцій за 30 років, намагаючись стати людиною-драконом, и вже незабаром планує вставити собі роги. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Медуза витратив понад $84 тис на операції з перетворення. Він вважає себе наполовину людиною, наполовину драконом, який "може плюватися отрутою". 

Чоловік вже встиг зробити собі операції з коррекції носа, видалення вух та статтєвого органа. Також він розрізав навпіл свій язик та набив по всьому тілу татуювання.

Свою трансформацію Тіаман розпочав ще у 1980-х роках, коли йому наснилося, що його кусають змії. Він стверджує, що саме у цьому сні  почав перетворюватися на рептилоїда. 

Наразі Тіамат Легіан Медуза готуєтся до видалення усіх зубів, а також планує вставити собі роги. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що дівчина збільшила груди до дев'ятого розміру і скаржиться, що вони зруйнували її життя.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ