Луїс Падрон

Юнак витратив понад 2,8 млн грн, аби перетворити себе на "космічного ельфа" – фото

luispadron.elf/instagram

Усього Луїс зробив 32 операції

29-річний аргентинець Луїс Падрон витратив 75 тисяч фунтів (2,8 млн грн), аби змінити риси своєї зовнішності та мати гострі вуха. Про це пише Daily Star

За даними видання, чоловік зробив 32 інвазивні операції та не планує на цьому зупинятися. Цікаво, що більшість з них Падрон отримав безкоштовно за своб публіцистичну та блогерську діяльність. 

"Космічний ельф" вже зробив ринопластику, трійне підтягнення обличчя та шиї, корекцію розрізу глаз, аби зробити собі кошачий погляд, а також модифікацію форми вух. Під час однієї з операцій Луїсу п'ять разів зламали щелепу, а потім відновили завдяки титану. Крім цього, він відбілював свою шкіру лазером та шість разів змінював колір рогівки.  

За словами Луїса, він прагнув перетворитися на ельфа через важке дитинство. 

"Я використовував фантазію, аби втікати від суворої реальності. Я був прихильником таких фільмів, як "Лабіринт фавна", "Нескінченна історія" та обожнював книги з міфології. Я просто хотів бути схожим на те, що робить мене щасливим", – додає Луїс. 

Спочатку Падрон змінив колір волосся та почав купувати лінзи різних кольорів, згодом він почав робити собі макіяж, а потім зробив пластичну операцію, аби змінити форму носу. Одна з останніх змін у зовнішності хлопця – створення ельфійських вух. 

У 2021 році юнак планує змінити колір очей та вставити імпланти у щоки та підборіддя. 

Раніше британка витратила понад 1 млн грн на пластику, аби зробити найбільші сідниці. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ