Корі Барк і його ментор Гаррі

Як у фільмі жахів: хлопець прокинувся під час операції, але не зміг про це сказати

Leanne Burke

Пацієнт розповів про свої відчуття

В Австралії пацієнт опритомнів просто посеред складної операції, але не зміг повідомити про це лікарям. Про це пише ABC.net.

25-річний Корі Барк, який проживає у штаті Квінсленд, розповів, що в якийсь момент прокинувся на операційному столі. Він намагався сказати про це лікарям, але у нього нічого не вийшло.

Австралієць розповів, що не відчував болю, але це було дуже неприємно.

Барк має інтелектуальну інвалідність, у нього аутизм. Тому його завжди супроводжує помічник.

Та під час підготовки до операції він залишився сам, тому дуже хвилювався. Хлопець вважає, що анестезія перестала діяти раніше через значний викид адреналіну у кров через хвилювання.

"Люди не знають, що у мене інвалідність. Мою інвалідність не можна побачити. Іноді медсестри не розуміють, що я хворий, поки не заговорять зі мною", - зазначив Корі. Хлопець підкреслив, що далеко не всі лікарі вміють лікувати людей з інтелектуальною інвалідністю, і закликає медиків приділяти цьому питанню більше уваги.

За схожим сценарієм розгортається сюжет фільму "Наркоз". Молодий мільярдер прокидається під час операції з пересадки серця і чує все, що відбувається навколо. Про цей і інші фільми з непередбачуваними сюжетними поворотами читайте тут.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ