окуляри

Змінила бюст замість лінз: жінка, яка страждала від постійного болю через окуляри, помилково зменшила груди

Depositphotos

На лікування вона витратила 6 років

Барбара Сміт, 74-річна мешканка Британії, понад 6 років страждала від болю в плечах і шиї та помилково зробила собі операцію із зменшення грудей. Про це повідомляє Daily Mail. 

Як з'ясувалося згодом, недуга була спровокована її варифокальними окулярами.

Барбара працює секретарем в медичній компанії і близько 10 годин сидить за комп’ютером. З часом у неї з'явилося оніміння нижньої частини шиї, яке пізніше поширилося і на плечі.

Жінка зверталась до фахівців, проходила багато курсів лікування і врешті решт погодилась навіть на зменшення грудей. Проте усе це було неефективним доки Барбара не звернулася до офтальмолога, щоб перевірити свій зір. 

Лікар заявив, що причиною болю можуть бути її окуляри з варифокальними лінзами, які жінка носила близько 20 років і через які постійно крутила шиєю, щоб краще бачити. 

Усі болі поступово зійшли нанівець, коли Барбара придбала собі окуляри для роботи за комп'ютером. Через чотири місяці вони й зовсім зникли.

Раніше "Дивогляд" повідомляв, що Демі Мур налякала фанатів невдалою пластикоб обличчя

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ