тест на вагітність

Як запобігти вагітності після незахищеного сексу – поради

Shutterstock

Одним з наслідків незахищеного статевого акту є вагітність. Інколи вона може бути несподіваною та небажаною.

У цьому випадку жінка повинна негайно використати методи, які допоможуть знизити ймовірність запліднення. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Bit.ua.

Сьогодні одним з найпоширеніших засобів контрацепції вважаються презервативи. Однак, бувають випадки, коли вони рвуться. Тоді жінка, яка не хоче завагітніти, вдається до всіх відомих методів, які можуть перервати цей процес. 

Існує кілька варіантів, які хибно вважаються ефективними:

  • помочитися одразу після статевого акту;
  • кислотні спринцювання, які можуть завдати серйозної шкоди здоров'ю.

Перш за все необхідно проконсультуватися зі своїм лікарем-гінекологом щодо будь-яких дій стосовно переривання вагітності і ймовірності її розвитку. 

Важливо знати, що запліднення може відбутися у випадку, якщо контакт з чоловіком відбувся у період овуляції. Загальна тривалість цього процесу становить 14 год/міс. Сперматозоїди у матці можуть перебувати близько 3-5 днів. Завагітніти жінка може коли ці сперматозоїди активні.

Існує кілька безпечних варіантів уникнення вагітності після незахищеного сексу:

  • "Аварійні" пігулки. Цей препарат можна приймати жінкам після статевого акту у випадку, якщо вони бояться завагітніти. Він містить у своєму складі левоноргестрел, який вважається екстреною контрацепцією. Чим швидше жінка вип'є пігулку, тим більша ймовірність уникнення запліднення;
  • Внутрішньоматкова спіраль. У випадку, якщо запліднення таки відбулося, можна спробувати не дати яйцеклітині зачепитися у порожнині матки. Для цього необхідно зробити процедуру зі встановлення внутрішньоматкової спіралі;
  • Таблетки за призначенням лікаря. Краще за консультацію лікаря нічого бути не може, тому при виникненні будь-яких питань необхідно звертатися до фахівця. Для уникнення запліднення він може призначити вам ліки, у складі яких є діюча речовина уліпристалу ацетат.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як правильно займатися сексом, щоб зачати дитину.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше