Вагітність

У Рівненській області жінка народила у лісі

Shutterstock

Ми розповіли, в якому стані породілля і немовля

У Рівненській області медикам швидкої допомоги довелося приймати пологи у лісі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на УНІАН.

Це сталося у суботу, 12 червня, близько першої години ночі. Медики Зарічненської підстанції екстреної медичної допомоги та медицини катастрофи прийняли роди у таких незвичних умовах через певні проблеми місцевості.  

ЗМІ пишуть, що близько першої години ночі на лінію 103 зателефонував переляканий чоловік і сказав про те, що везе до лікарів свою вагітну знайому.

"Мене попросили відвезти в пологове у Зарічному. Ми в селі Храпин... Дороги фактично немає. Я не доїду. У жінки почалися пологи (37 тиждень). Я не знаю, що робити. Навколо ліс, дороги нема. Я не знаю, де ми...", – процитували чоловіка, який зателефонував у 103. 

Їх автомобіль спробувала зустріти бригада лікарів, які проїхали назустріч приблизно 20 км по бездоріжжю та знайшли машину з вагітною.

"На момент прибуття швидкої пологи вже розпочалися. Переносити жінку в карету швидкої вже не могли. Фельдшер Наталія Ціпух прийняла пологи в автомобілі. Вони пройшли без ускладнень. Народився хлопчик. Породілля – у задовільному стані. Артеріальний тиск та інші показники гемодинаміки в нормі. Породілля і немовля перемістили в карету швидкої та транспортували до Зарічненської районної центральної лікарні для подальшого огляду", – сказано у повідомленні.

Відомо, що 34-річна жінка стала мамою вже вп’яте. Цього разу вона народила хлопчика вагою 3,1 кг.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про жінку, яка народила уві сні.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ