Тест на вагітність у морозиві

Жінка у незвичний спосіб повідомила своєму чоловіку про вагітність – користувачі мережі не оцінили цей вчинок

joshandlisa / Instagram

Вагітність – один з найочікуваніших моментів у житті кожного подружжя. Закохані з нетерпінням чекають на цю подію, а коли вона настає – відчувають неймовірне щастя.

Зазвичай, першою про вагітність дізнається жінка, а потім шукає спосіб, як повідомити про це майбутньому батьку. Користувачка TikTok під ніком joshandlisa поділилася тим, як розповіла коханому про свою вагітність. Але, як повідомляє "Дивогляд", глядачі залишилися не дуже враженими цим вчинком. 

Ліза та Джош разом вже багато років. Нещодавно жінка дізналася, що очікує на дитину і, не гаючи часу, захотіла повідомити про це своєму коханому. У цьому їй допоміг звичайний ріжок з Макдональдса.
 
Жінка поклала свій тест на вагітність з позитивним результатом в середину морозива. Спочатку Джош не хотів його куштувати, оскільки боявся, що йому стане холодно. Однак, Ліза була наполегливою і чоловік таки взяв смаколик з сюрпризом.
 
За декілька секунд Джош відчув щось тверде, несхоже на морозиво, а придивившись помітив той самий тест.
 
Обидва закоханих були розчулені, але користувачі мережі наголосили на тому, що жінка вчинила дуже негігієнічно
  • "Ти ж ходила з цим тестом у туалет";
  • "Це огидно";
  • "Якщо хто-небудь сховає тест у моє морозиво, щоб розповісти про вагітність, то я перестану спілкуватися з цією людиною";
  • "Це ж негігієнічно".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що на Тернопільщині лікарі врятували недоношене немовля, яке народилося вагою у 540 грамів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

Читайте більше