Чоловік тримається за область паху

Вчені розповіли про ще одну причину безпліддя у чоловіків

Shutterstock

Щоб довести своє твердження фахівці провели експеримент із залученням хворих мишей

Безпліддя – одна з найнебезпечніших проблем як у чоловіків, так і у жінок. Кожна четверта пара стикається з нею під час процесу зачаття, а в кожній другій парі проблема пов'язана саме з чоловіками. "Дивогляд" із посиланням на The American Journal of Pathology розповідає про основу причину чоловічого безпліддя. 

Вчені з американського університету штату Мічиган провели дослідження та дійшли думки, що уся справа у дефіциті одного елемента –  аутоімунного регулятора AIRE.

Фахівці розповіли, що саме цей компонент відповідає за рівень тестостерону у чоловіків. Він також впливає на розвиток репродуктивної функції. 

Щоб довести своє твердження, фахівці провели експеримент із залученням хворих мишей. Гризунів спарювали з самками, які були придатні до розмноження, і уважно спостерігали за ними.

В результаті вчені помітили, що "у самців з дефіцитом AIRE різко знизилися частота спарювань і фертильність, спостерігалися недостатність яєчок і падіння рівня тестостерону в сироватці крові"

Існує ще кілька причин, внаслідок яких чоловік може страждати від безпліддя. Серед них виокремлюють:

  • зупинку сперматогенезу;
  • крипторхізм;
  • варикоцеле;
  • закорковування сперматозоїдів;
  • генітальні інфекції.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що вчені розробили новий варіант контрацепції для чоловіків.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ