Сумний чоловік

Чоловіки до 2045 року можуть стати безплідними – вчені

Shutterstock

Що може врятувати людство?

Вже через 24 роки чоловіки на нашій планеті можуть втратити здатність розмножуватися, що обумовлено впливом хімікатів та іншими причинами. Про це повідомили в Politico.

За словами експертки з репродуктивного здоров'я Шонни Свон, чотири роки тому вона провела розрахунки та дізналася, що середньостатистичний чоловік на Заході з 1973 по 2011 роки втратив 59% своїх сперматозоїдів. Поточні прогнози кажуть, що в середньому кількість сперматозоїдів до 2045 року знизиться до нуля.

Таким чином, близько половини чоловіків не зможуть продовжувати рід, а інша половина також буде мати з цим певні проблеми. Це обумовлено збільшенням контакту з хімікатами, які деструктивно впливають на ендокринну систему. Вони містяться у пластиці, електроніці, упаковках для продуктів, засобах гігієни та косметиці.

Можна припустити, що абсолютно кожний житель Землі носить у своєму тілі небезпечні елементи. Окрім цього, потенційна трагедія обумовлена поширенням контрацептивів, культурними змінами, ожирінням і курінням.

Чоловік
Чоловік
Фото: Shutterstock

Схожа ситуація зустрічається серед жінок, в останні десятиліття збільшилася кількість викиднів. Також все більше дівчат зіштовхуються з раннім статевим дозріванням.

Якщо ситуація не зміниться, то людство буде терміново потребувати штучної репродукції та інших технологій. Цікаво, що для чоловіків все ж таки є оптимістичні прогнози, що обумовлено експериментами на мишах у 2017 році.

Тоді вчені дізналися, що гризун, який "піддається дії естрогенних хімічних речовин незабаром після народження, але ніколи більше не контактує з речовиною", повністю відновлює кількість сперми "​​за три покоління".

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, чи справді електронні сигарети менш шкідливі, ніж звичайні.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ