"Вік – це лише цифра": 88-річна фітнес-тренерка шокувала мережу своїм тілом – фото й відео

Нахіда Абден з Лівану продовжує активно жити та дивувати оточуючих своєю енергією.

Вона дала інтерв'ю журналістам та розповіла, що почала активно займатися в спортзалі лише в 50-річному віці. Відео з нею опублікував у Facebook DW Stories.

Вперше у спортзал жінка пішла з зятем і внуком. За словами Нахіди, напочатку вона соромилася і нервувала, проте не здавалася.

Згодом вона стала фітнес-тренеркою, а також спорт допоміг їй перемогти онкологічне захворювання.

"Сертифікат я просто повісила на стіну. Але мені говорили, що Бог мене засудить, якщо я не допомагатиму іншим. Я почала вести заняття, і мені це дуже сподобалося", – розповіла Абден.

Нахіда Абден
Нахіда Абден
Фото: Скріншот відео

За своє життя жінка мала більше тисячі учениць, які молодші за неї в декілька разів. Не дивлячись на солідний вік, багато юних дівчат беруть з неї приклад.

Нахіда віддає багато часу тренуванням і викладанню. Вона втратила чоловіка близько 40 років тому, але більше вирішила не присвячувати час іншим чоловікам.

До того ж, вона має чотирьох синів, найстарший з яких в 60-річному віці. В основному люди її віку проводять час вдома перед телевізором або за іншими не особливо активними заняттями.

Нахіда Абден
Нахіда Абден
Фото: Скріншот відео

"Для мене вік — це лише цифра, яка нічого не означає. Я забуваю про нього", – розповіла вона.

Цікаво, що жінка майже не використовує косметику. Саме тому можна сказати, що її досить молодий зовнішній вигляд досягнутий за допомогою тренувань і правильного харчування.

У подібних людей часто просять поділитися життєвою мудрість, і Нахіда – не виключення. Вона стверджує, що не варто думати, начебто життя існує тільки для їжі, сну, праці і втоми.

"Фітнес допомагає знайти в житті ще багато чого іншого", – поділилася вона.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що 50-річний чоловік схуд на 50 кг і став зіркою подіумів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше