50-річний чоловік схуд на 50 кг і став зіркою подіумів – як він це зробив

Мережу шокував індієць, якому вдалося сильно схуднути і почати працювати в модельному бізнесі.

До радикальних метаморфоз Дінешу Мохану буле дуже важко, бо у 44-річному віці він втратив близьку людину. Про це повідомив у Facebook Humans Of Bombay.

Трагедія "прикувала" його до ліжка, що привернуло увагу його сестри і її чоловіка, котрі забрали постраждалого жити до себе. Вони хотіли допомогти Мохану взяти себе в руки, адже він довго жив не за свої кошти.

За словами Дінеша, він витрачав свій час на вживання їжі з холодильника, який поповнювали його рідні. Згодом він почав важити 130 кг і не міг без допомоги піднятися з ліжка.

"Нарешті одного разу вони роздратувалися і сказали мені: "Ти навіть не намагаєшся знайти мету. Хіба ти не бачиш, що губиш себе в цьому ліжку", – розповів він.

Ці слова зіграли важливу роль у подальшому житті, і він звернувся до дієтолога, щоб отримати програму для тренувань. Останні допомогли йому схуднути на 50 кг і стати впевненим у своїх силах.

Дінеш Мохан
Дінеш Мохан
Фото: Humans of Bombay / Facebook

"Одного разу я зіткнувся з сусідом, і він мене навіть не впізнав! Він працював у модному журналі і опублікував мої фото до і після перетворення", – розповів він.

Також він розповів про курйозну ситуацію, яка трапилася з ним на вулиці. До нього підійшла жінка, яка попросила свого коханого, щоб той сфотографував її та модель. Тоді вона сказала Мохану, що вимагає від свого чоловіка мати аналогічний вигляд, але той її не слухає.

"Це було смішно", – коментує цю ситуацію індієць.

Дінеш Мохан
Дінеш Мохан
Фото: Humans of Bombay / Facebook

Після виходу фото, зроблених сусідом, Дінешу почали масово телефонувати модельні агентства. Навіть попри те, що у чоловіка не було модельного минулого, вони все одно були зацікавлені у співпраці.

Це могло налякати індійця, але він вирішив піти на співбесіду, яка чудово пройшла і, таким чином, дозволила чоловіку стати частиною модельного світу.

Цікаво, що Мохану вже було 50 років, але він сприйняв нове ремесло дуже оптимістично. З часом він став відомою персоною серед людей, від котрих почав отримувати чимало компліментів.

Дінеш Мохан
Дінеш Мохан
Фото: Humans of Bombay / Facebook

Зараз Дінешу вже 62 роки. Він встиг взяти участь у 100 шоу, тому можна сказати, що його пізня кар'єра цілком вдалася. Окрім того, він навіть знявся у кіно з відомими акторами.

Дінеш Мохан
Дінеш Мохан
Фото: Humans of Bombay / Facebook

"Сподіваюся, моя історія зможе надихнути людей, які намагаються повірити в те, що у нашому звичайному житті завжди може трапитися щось незвичайне", – поділився чоловік.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про 15 "гидких каченят", які виросли і перетворилися на справжніх красенів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше