Питна вода

Блогер показав результати питної дієти для свого тіла – фото

Shutterstock

Чоловік розповів про екстремальний та ефективний метод

Американський блогер Боб Рівера протягом тижня слідував питній дієті і розповів про зміни свого тіла. Результати цього експерименту опубліковані на його YouTube-каналі.

За словами чоловіка, цей вид дієти характеризується вкрай простими правилами: допускається вживання будь-якої рідкої їжі.

На перших етапах дієти вага блогера дорівнювала 62 кг. Протягом сімох днів він дозволяв собі вживання фруктових та овочевих соків, чаю, кави, смузі, спортивних напоїв, супів і морозива.

Він стверджує, що вживання мінімальної кількості калорій через рідку їжу далося йому складно, так як процес супроводжувався голодом.

Через недостатню кількість енергії чоловік не міг повноцінно займатися спортом. Також він часто не розумів, як можна зробити свій раціон більш різноманітним.

Боб зважився на восьмий день дієти і зрозумів, що схуднув на 1,8 кг. Таким чином, його вага склала 60,2 кг.

Блогер розповів, що ця дієта була важкою, але ефективною.

Зазначимо, що самолікування або екстремальні дієти можуть зашкодити вашому здоров’ю. Якщо ви бажаєте пройти через подібне, то краще проконсультуватися з фахівцем.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що блогерка показала сукню, що робить жінку з будь-яким типом фігури стрункішою.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ