Келлі Гейл

"Ангел" Victoria's Secret поділилася секретом, як змусити себе займатися спортом попри лінощі

kellybellyboom / Instagram

Дівчина має бездоганну фігуру

Шведська модель Келлі Гейл, яка є одним із "ангелів" Victoria's Secret, розкрила спосіб змусити себе займатися спортом всупереч ліні. Про це пише Daily Mail.

25-річна красуня розмістила у своєму Instagram сторіс, у якій розповіла, що знімає себе під час силових занять. А потім, якщо їй лінь займатися, вона передивляється ці відео.

Коли Келлі бачить, як сама робить важкі вправи, щоб мати ідеальну фігуру, це мотивує її працювати далі.

Модель розповіла, що безпосередньо перед модними показами вона збільшує інтенсивність вправ під час щоденних занять з персональним тренером.

Крім того, в одному з інтерв'ю зірка розповідала, що намагається дотримуватися збалансованого та "чистого" раціону харчування. "Вранці я п'ю зелений сік з капусти, шпинату, селери, огірка, двох лимонів і великої кількості імбиру", - поділилася вона.

Модель також розповіла, що інтенсивні тренування вона проводить переважно вранці. А на обід вживає нежирну їжу, багату білками — білу рибу, індичку, а також багато овочів.

Келлі Гейл народилася у Швеції, але вона має індійсько-австралійське походження. У модельному бізнесі вона з 13 років, а з Victoria's Secret співпрацює з 2013-го. Зараз дівчина живе у Нью-йорку.

Раніше інший ангел Victoria's Secret, бразильська модель Бруна Ліріо показала, як займається, щоб її ідеальне тіло не втрачало своєї форми.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ