Дитина

Неймовірне диво: жінка, яка упродовж багатьох років вважалася безплідною, дізналася про вагітність за чотири години до пологів

Daily Mail

28-річній Данієлі гінеколог поставив діагноз безпліддя

Мешканка англійського містечка Сток-он-Трент народила здорову дівчинку за чотири години після того, як дізналася про свою вагітність. Про це пише Daily Mail.

28-річна працівниця бару Данієль Адамс звернулася до лікаря через скаргу на біль в животі. Вона думала, що причиною поганого самопочуття може бути запор, апендицит або ниркове каміння. Однак під час ультразвукової діагностики з'ясувалося, що Данієль на дев'ятому місяці вагітності. Жінку одразу направили до лікарні. 

Коли англійка дізналася про свій стан, вона розплакалася від шоку, оскільки вважала себе безплідною тривалий час. За чотири години після обстеження їй екстренно зробили кесарів розтин. Адамс народина здорову доньку, яку назвала Мейзі-Роуз Мур. 

Данієла
Данієла
Фото: Daily Mail

Данієль повідомила новину про народження доньки своєму 36-річному чоловіку Стюарту Муру телефоном, оскільки через ризик коронавірусу його не пустили до лікарні. 

"Я пам'ятаю, як сказала, що у нас буде дівчинка. Це було найкраще відчуття у світі. Вона поєднала наші життя", – розповіла Адамс. 

Нагадаємо, жінка двічі випадково завагітніла трійнею. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ