Індійський штам Delta

Кому з людей найбільше загрожує штам коронавірусу Дельта – ВООЗ

Shutterstock

Дана категорія осіб перебуває під найбільшою небезпекою

Одним з найнебезпечніших та найагресивніших штамів коронавірусу на сьогоднішній день вважається індійська Дельта. Багато людей опинилися у небезпеці у зв'язку з активним поширенням цього варіанту по всьому світу. Як повідомляє "Дивогляд", у ВООЗ розповіли, яка категорія людей найбільше перебуває під загрозою зараження на Дельту.

Так, головна наукова співробітниця ВООЗ Сумья Свамінатан на брифінгу організації розповіла, що найбільш чутливими до цього ковід-штаму є невакциновані особи. Фахівчиня впевнена, що проходження повного курсу щеплення може захистити людину від важкого захворювання в результаті зараження вірусом SARS-CoV-2.

"Якщо ви подивитеся на статистику щодо важкого перебігу захворювання, госпіталізацій і смертей, то абсолютно точно, що вакцини запобігають росту таких випадків", – сказала Свамінатан.

Її слова підтвердила й інша експертка ВООЗ Марія ван Керкхове. Вона розповіла, що саме невакциновані перебувають під найбільшою небезпекою, у порівнянні з тими, хто зробив собі щеплення.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у ВООЗ розповіли, чи лікує полин від COVID-19.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ